Uitgelicht

Wijkborrel 16 februari

28 maart 2019

Op 16 februari vond de winterborrel plaats bij een prachtig monument in onze wijk: Ma Retraite aan de Zoeterwoudseweg. De vuurkorven brandden en met de glühwein en warme chocolademelk werd getoast op het nieuwe jaar.  Ook was veel belangstelling voor het beeldmateriaal over het bouwplan Watergeuskade van de bewonersgroep Zoeterwoudseweg/Tomatenstraat en bewoners Ma Retraite. Er werd druk gesproken over wat dit plan voor hoogbouw tussen de Trekvliet en de Zoeterwoudseweg gaat betekenen voor de wijk. Ook werd gesproken over de gevolgen van de andere bouwprojecten, zoals de Ananas. En wat zit er mogelijk nog meer aan te komen aan de rest van de Zoeterwoudseweg? Hoe zijn extra woningen, meer mensen en meer vervoersmiddelen te combineren met leefbaarheid, veiligheid en toevoegen van kwaliteit aan de wijk? In de meeste gesprekken was wel begrip te bespeuren voor woningbouw, zelfs als deze de hoogte in gaat. Maar de algemene teneur was wel dat het moet passen bij de wijk. Menigeen zette grote vraagtekens bij de hoogte.

Er volgen nog foto’s!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *