Uitgelicht

Opening Schanstuin 1 juli 2017

1 juli 2017

Op zaterdag 1 juli opende wethouder Paul Laudy het burgerinitiatief De Schanstuin. Deze tuin op het braakliggende terrein naast Zirkzee Wonen aan de Lammenschansweg is een initiatief van Wijkvereniging Cronestein en mede mogelijk gemaakt door de gemeente Leiden met sponsoring van de BTV Lammenschansdriehoek. Onder belangstelling van zowel buurtbewoners (jong en oud) en ondernemers is op zaterdag 1 juli het buurtinitiatief De Schanstuin geopend. De openingshandeling bestond naast het planten van een Vlinderstruik door wethouder Laudy en lid van de Schanstuinwerkgroep Francien de Jong, uit het overhandigen van de sleutels van de container aan initiatiefnemer Paul Groenendaal.

Het Leidsch Dagblad had ook nog een mooi artikel geschreven.