Uitgelicht

Leiden wandelt voor Oekraïne

Oekraine
23 maart 2022

In samenwerking met Leiden Marathon organiseert Leiden helpt Oekraïne een stadswandeling op 27 maart met als doel om geld op te halen voor giro555.  Geld dat nu zo hard nodig is voor de miljoenen mensen die midden in oorlogsgebied zitten of gevlucht zijn.

Naast het inzamelen van geld, is het streven om met zoveel mogelijk Leidenaren de straat op te gaan. We laten ons zien voor Oekraïne. Loop, step, hinkel of rol daarom mee en doe dit alleen, met je familie, vrienden, collega’s, teamgenoten of de buren.

Zondagmiddag 27 maart om 12:00 uur begint de wandeling op één van de zes startpunten. Zo ontstaat een lang lint van mensen dat zich door de stad beweegt. Inschrijven kost 5 euro, of zoveel je wilt doneren: de opbrengst gaat naar giro555 van de Samenwerkende Hulporganisaties. Schrijf je nu in via de website www.leidenhelptoekraine.nl of via de QR-code uit de afbeelding.

De zes startpunten zijn:

  1. Herdenkingsmonument bij Molen de Valk
  2. Jacob Catslaan
  3. Bevrijdingsplein
  4. Leidens Ontzet Monument, hoek Geregracht
  5. Monument de Naald, Kooipark
  6. Jonas Daniël Meijerstraat, Nieuw Leyden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *